13. juuni 2011
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.

Eesti telefonioperaator tegutseb Leedu energeetikaäris

Leedus tütarettevõtte asutanud Eesti telefonioperaator General DataComm International OÜ tegutseb sealsel turul hoopis energeetika valdkonnas, kirjutab Äripäev.

„Seal on meil üks varajases järgus energeetikaga seotud projekt ning oleme sinna viimasel ajal teinud otseinvesteeringuid umbes kahesaja tuhande euro eest,“ rääkis ettevõtte juht Igor Ganjušev.

Juhi kinnitusel on tegemist pikaajalise projektiga, mis käivitub alles 2014. aastal. Osa sellest rahast tuleb loodetavasti struktuurfondidest, aga meie osalus peaks olema 15 miljonit litti (4,4 miljonit eurot), mille teeme ära kolme aasta jooksul, sõnas ta.  General Datacommil on ka teistes riikides ka tütarettevõtted, kuid investeeringuid sinna nii suurtes mahtudes ei tehta. 

 

Autor: Haldusuudised.ee

Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgKinnisvarauudised.ee juhtTel: 51 23 770
Siim SultsonReporter-toimetaja Tel: 53 330 651
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474