30. juuni 2011

G4S: ajame asju puhta südametunnistusega

Võime kinnitada, et me ei osuta teenust alla omahinna ja oleme oma asju ajanud alati puhta südametunnistusega, kommenteeris konkurentsiameti poolt algatatud menetlust G4S turundus- ja arendusdirektor Andres Lember. 

„See kartellisüüdistus on habemega asi. See oli arusaamatu toona, kui see meie jaoks avalikuks tuli ja arusaamatu praegu, kui see taas on üles kerkinud,“ selgitas Lember konkurentsiameti poolt aasta tagasi algatatud kriminaalmenetlust.

Eelmise aasta augustis põhjendas ettevõte Lemberi sõnul oma seisukohti pressiteates. "Rohkem me kahjuks menetluse praeguses faasis midagi lisada ei saa, sest see ei ole menetluse läbiviija nõusolekuta seaduslikult võimalik,“ rääkis Lember. "Küll võime aga kinnitada, et G4S teeb oma tegevust ausalt ja meie südametunnistus on jätkuvalt puhas.“

Lemberi kinnitusel pöörduti hiljuti G4S-i poole päringuga, kus üks anonüümseks jääda soovinud väiksem konkurent väidab, nagu osutaks G4S teenuseid alla omahinna.

„Taaskord sama vastus sellele, me teeme igakülgset koostööd konkurentsiametiga ja võime kinnitada, et me ei osuta teenust alla omahinna ja oleme oma asju ajanud alati puhta südametunnistusega,“ ütles Lember.

Pigem oleme riigihangetel täheldanud, et mõni väiksem konkurent tuleb peale hinnaga, mis ei ole reaalne, lausus ta.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474