Eesti eratarbijatest odavamat gaasi hinda võisid Euroopa Liidus mullu nautida vaid rumeenlased, eestimaalaste suhteliselt väikest ostujõudu arvesse võttes oli aga gaas siin ELi keskmisest kallim, kirjutab Postimees.
Euroopa statistikaameti Eurostati andmetel oli Eestis gigadžauli gaasi keskmine hind eratarbijatele eelmise aasta teisel poolel 11,14 eurot. EL-i keskmine oli 15,88 eurot.
Eesti elekter oli eratarbijatele müüdava elektri odavuselt teisel kohal Bulgaaria järel. Elekter oli Eestis mitu korda odavam kui mõnes teises liikmesriigis.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvara omaniku peamine eesmärk on saavutada oma varalt maksimaalne tulu. Selleks, et vara säilitaks oma väärtuse ja toimiks tõhusalt aastaid, on vajalik selle regulaarne ja professionaalne korrashoid. Kinnisvara korrashoiuga tegelevad mitmesuguse pädevusega spetsialistid, sealhulgas haldus-, hooldus-, maakler-, õigus- ja remonditeenuste pakkujad. Millised on aga kinnisvaraga tehtavad suurimad vead ning kuidas neid vältida?