Eesti Kinnisvaramaaklerite koda ja Tallinna Ülikooli Õigusakadeemia sõlmisid koostööleppe haritud ja professionaalsete maaklerite koolitamiseks.
Praegu ei õpetata kinnisvaramaaklereid üheski koolis, koja hinnangul on seda aga hädasti vaja, vahendasid ERR raadiouudised.
Kinnisvaramaaklerite koja juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul alustavad nad koostöös ülikooliga sügisest kutse-eelset poolakadeemilist koolitust, mis on väiksemas mahus kui bakalauruseprogramm, aga lähtub nendest põhimõtetest, kus pool programmist on õigusliku kallakuga.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.