Rootsi Skanska grupp kasvatas II kvartali kasumi aastaga 1,053 miljardilt Rootsi kroonilt 5,438 miljardini.
Ehitusfirma maksueelne kasum oli 5,661 miljardit krooni. Analüütikud ootasid siiski 5,714 miljardit krooni, kuid seda ilma restruktureerimiskuludeta. Ettevõte kandis maha ja tegi ümberkorralduskulusid 160 miljoni krooni eest.
Firma käive vähenes 4,4%, 29,2 miljardile kroonile.
Skanska juhatuse esimees Johan Karlström ütles tulemuse kommentaariks, et II kvartalis viidi Tšiilis lõpule Autopista Centrali kiirtee müük ja selle eest saadi raha. Tegemist on Skanska seni kõige edukama investeeringuga, mis andis maksujärgset kapitalikasumit 4,5 miljardit SEK.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.