Tokyo Electri Power ehk Tepco teatas, et Fukushima tuumajaamas on taas tappev radiatsioonitase, vahendab Bloomberg.
1. reaktorihoones mõõdeti eile radiatsiooninäiduks viis sievertsi tunnis. 1. augustil mõõdeti teises kohas väljaspool reaktorihoonet radiatsioonitasemeks kümme sieversti tunnis.
Maailma tuumaassotsiatsiooni andmetel piisab sellest, et tappa inimest mõne nädala jooksul vaid ühe kokkupuute järel radiatsiooniga. Tegelikult võis radiatsioonitase olla kõrgem, kuna radiatsiooni mõõtva aparaadi maksimumskaala ulatus vaid kümne sievertsini, ütles ettevõtte tegevjuht Junivhi Matsumoto pressikonverentsil.
Tuumajaama töötajad ei saa radiatsioonitaseme tõttu 11. märtsi tsunami tagajärjel osaliselt hävinud tuumajaama kompleksi 1. reaktori hoones tööle asuda.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
2
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
3
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
4
Saated
  • 22.07.26, 10:19
Uued kinnisvarajuhid: suur allahindlus õõnestab usaldust
5
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
6
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele