• 05.08.11, 14:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Allianzi kasum vähenes

Euroopa suurima kindlustusseltsi Allianzi teise kvartali kasum vähenes aastaga 8,2 protsenti. Kuna kanti maha Kreeka võlakirjade väärtusi, ei suutnud selts täita analüütikute kasumiootust, vahendab Bloomberg.
Puhaskasumiks tuli miljard eurot. Analüütikud ootasid ettevõttelt 1,28 miljardi euro suurust kasumit.
Allianzi juhatuse esimees Michael Diekmann taaskinnitas kogu aasta ärikasumiprognoosi, milleks on 7,5 kuni 8,5 miljardit eurot.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 25.05.26, 11:22
RRK Liiva Keskus saab uue maamärgi esindusliku ja moodsa ärihoone näol
Tallinna Kesklinna lähim suur lao- ja tootmispindade piirkond Liiva Keskus kasvab uue kaasaegse lao- ja kontorihoone võrra. 21. mail peeti Liivametsa 5 kinnistule rajatava ligi 3000-ruutmeetrise stock-office tüüpi ärihoone sarikapidu. Tegemist on pikalt ette valmistatud projektiga, mille eesmärk on kujundada Liiva Keskusele esinduslik sissepääs ning pakkuda paindlikke ruumilahendusi ettevõtetele, kes hindavad head asukohta ja kvaliteetset ärikeskkonda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele