Peaminister Andrus Ansipi värske info kohaselt pani täna kaitseministeeriumisse tunginud Karen Drambjan lõhkama 10-15 lõhkepaketti ning tal oli kaasas enam kui 100 lasu jagu laskemoona.
"Ta on ka pidemeid vahetanud päris ohtralt ja tulistanud politseinike pihta," ütles Ansip intervjuus ERRi raadiouudistele.
"Juhtunu on kindlasti äärmiselt kahetsusväärne. Olen südamest tänulik kõigile neile inimestele, kes aitasid juhtumit lahendada - kõigepealt muidugi kaitseliitlastale, kes ministeeriumi hoonet turvasid ja väga professionaalselt tegutsesid," lausus Ansip.
 
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
3
Uudised
  • 11.08.26, 11:38
Jõudude liitmine: Liven ja Lumi Capital asuvad muutma eluasemeturgu. Realiseeruvad 7 tegurit
Uusarenduste turul koidab hinnalangus. Liven ja Lumi Capital panevad koostöös Tallinna bussijaama kõrvale püsti ühise üürimaja.
4
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
5
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
6
Uudised
  • 11.08.26, 06:45
Muttik: Arendaja ei saa lähtuda ainult ehitusmaksumusest ja soovitud müügihinnast

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele