• 11.08.11, 21:49
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tulistaja kuulus Eestimaa Ühendatud Vasakparteisse

Tulevahetuses hukkunud mees oli Eestimaa Ühendatud Vasakpartei liige Karen Drambjan, avaldas ERRi uudisteportaal.
Karen Drambjan on sündinud Armeenias Jerevanis, tal on kõrgem juriidiline haridus Kaliningradi Kõrgemast ülikoolist. Enne Vasakparteisse astumist 2009. aastal oli ta aastatel 2001-2007 Rahvaliidu liige.
Maksu- ja Tolliameti avalduse alusel anti 4. jaanuaril 2008 keelumärge Drembjanile kuuluva korteriomandi võõrandamiseks Maardus Keemikute tänaval, hiljem pani selle müüki Tallinna kohtutäitur.
Õigusalase haridusega Drambjan pidas Maardus endanimelist õigusbürood.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Viimased uudised

Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
Uudised
  • 15.09.25, 16:30
Väldi õnnetusi ja kontrolli oma krundil olevaid puid
Vaata, mida puu kontrollimisel tähele panna
Uudised
  • 15.09.25, 11:48
Kaarsilla Kinnisvara rajab Narva uue kaubandushoone
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.
Uudised
  • 15.09.25, 08:53
Tehisaru tõmbab büroohoone kulusid alla jõuliselt
Uudised
  • 15.09.25, 08:24
Föderaalreserv taas tähelepanu keskpunktis
Uudised
  • 15.09.25, 08:18
Restate rajab 10 000-ruuduse ärihoone
Uudised
  • 15.09.25, 08:06
Milliselt arendajalt nüüd oodata hinnaalandust?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele