• 18.08.11, 19:23
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Venemaa täidab Nord Streami septembris gaasiga

Koormuskatsetused on läbi ja Nord Stream gaasiga täitmiseks valmis, kirjutas fontanka.fi. Gaas lastasse torru septembris.
Seejärel hakatakse ette valmistama gaasi transportimist ning seadmeid, mis kütuse tarbijateni toimetavad.
Nord Sreami esimene toru avatakse oktoobris ja selle läbilaskevõimsuseks on 27,5 miljardit kuupmeetrit gaasi aastas. Teine toru valmib 2012. aasta sügiseks ja võimaldab läbilaskevõimsuse tõsta 55 miljardile kuupmeetrile aastas.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele