• 19.09.11, 10:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tooli nõutud Arco Vara erikontroll avalikustati

Kevadel Arco Vara ASi suuromaniku Toomas Tooli poolt nõutud erikontrolli tulemused avalikustati täna.
Arco Vara AS korraline üldkoosolek võttis 12.05.2011 vastu otsuse viia läbi Arco Vara AS erikontroll ja määras erikontrolli käigus uuritavad küsimused. Arco Vara AS erakorraline üldkoosolek määras 17.06.2011 erikontrolli läbiviijaks AS Deloitte Audit Eesti.
Kooskõlas reglemendi osa "Nõuded emitentidele" punktiga 2.4.8 avaldatakse erikontrolli aruande tõlge inglise keeles hiljemalt 20.09.2011.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele