Eesti jääb interneti allalaadimiskiiruselt alla nii kõigile lähinaabritele kui ka kogu maailma keskmisele näitajale.
Kiirem on allalaadimine Lõuna-Koreas (keskmine allalaadimiskiirus 2202 kB sekundis), järgnevad Rumeenia (1909 kB/s), Bulgaaria (1611 kB/s), Leedu (1462 kB/s) ja Läti (1377 kB/s), vahendas ERR Pando Networksi avaldatud uuringut.
Keskmine interneti allalaadimiskiirus USAs on 606 kB/S, mis on veidi kõrgem maailma keskmisest näitajast – 580 kB/s. Eesti jääb alla aga naaberriikide ja ka kogu maailma keskmisele näitajale – siin on keskmine interneti allalaadimiskiirus 471 kB/s.
Uuringus jälgiti 20 miljoni arvuti 27 miljonit allalaadimist 224 riigis vahemikus tänavu jaanuarist juunini.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.