4. oktoober 2011

Parts värbas uue ametniku Eesti Energia juhtkonnast

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi energeetikaosakonda juhib 3. oktoobrist Ando Leppiman, kes varem töötas Eesti Energia taastuvenergia ettevõtte direktori ametikohal.

Leppimani sõnul on Eesti energiamajandus muutuste lävel. "Peame vähem kui kahe aasta pärast avama elektrituru kõikidele kauplejatele, gaasituru korraldus tuleb viia vastavusse Eesti riigi huvidega ja Euroopa Liidus kokkulepituga," märkis ta.

"Peame looma võimalused Eestisse uute elektri ja soojuse tootmisseadmete tekkeks, muutma taastuvenergiarajatiste investeerimiskliima stabiilseks ning pöörama enam tähelepanu energia kokkuhoiule kodukulude vähendamiseks," rääkis Leppiman.

Majandusministeeriumis on Leppiman töötanud ka varem, kui oli aastail 2002–07 energeetikaosakonna peaspetsialist, ekspert ja talituse juhataja.

Leppimanil on tehnikateaduste magistrikraad soojustehnika erialal. Lisaks on ta ennast täiendanud Saksamaal taastuvate energiaallikate ja vesinikutehnoloogia vallas. Leppiman on kuulunud Aulepa Tuulepargid OÜ, Eesti Tuuleenergia Assotsiatsiooni ja Paldiski Ettevõtjate Liidu juhatustesse.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474