Norra kütusekompanii Statoil ostab välja USA naftakompanii Brigham Explorationi aktsiad 4,4 miljardi dollari eest, mis hindab viimase väärtuseks 4,7 miljardit dollarit.
36,50dollariline pakkumishind kujutab endast 20protsendist preemiat üle Brighami reedese sulgemishinna.
Brighami varad Põhja-Dakota ja Montana osariikides peaksid omama 300 kuni 500 miljoni nafta barreli ekvivalendi jagu kütuseid, kus praegu toodetakse 21 000 barrelit päevas, kirjutas Reuters. Statoili teatel on võimalik viie aasta jooksul tõsta tootmist 60 000 kuni 100 000 barrelini päevas.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvara omaniku peamine eesmärk on saavutada oma varalt maksimaalne tulu. Selleks, et vara säilitaks oma väärtuse ja toimiks tõhusalt aastaid, on vajalik selle regulaarne ja professionaalne korrashoid. Kinnisvara korrashoiuga tegelevad mitmesuguse pädevusega spetsialistid, sealhulgas haldus-, hooldus-, maakler-, õigus- ja remonditeenuste pakkujad. Millised on aga kinnisvaraga tehtavad suurimad vead ning kuidas neid vältida?