Soome ehitustehnikarendifirma Cramo kolmanda kvartali kasum aktsia kohta kasvas viielt eurosendilt 38 sendile, teatas ettevõte börsile.
Ettevõtte käive kasvas aastaga 39,3 protsenti, 181,6 miljonile eurole. Investeeringute järgne rahavoog muutus positiivseks 10,5 miljoni euroga.
Ettevõte muutis väljavaadet positiivsemaks. Vaatamata kasvavale turu ebaselgusele, peaks ettevõtte käive kasvama 2011. aastal oluliselt nii orgaaniliselt kui ka ülevõtmise tagajärjel. Kompanii EBITA peaaegu et kahekordistub 2010. aasta tasemelt.
Kompanii puhaskasum kasvas 1,8 miljonilt eurolt 15,5 miljonile.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuigi aktsia alustas päeva tõusuga, langes see üleeuroopalise börsikukkumise laines 1,5 protsenti, 8,48 eurole.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.