Tehnilise järelevalve ameti statistika kohaselt liikus oktoobris kokku 8587 numbrit, millest 7311 olid mobiiltelefoni- ja 1276 tavatelefoninumbrid.
Sideoperaatoritest kaotas enim kliente EMT (-2394), juurde võitsid Elisa (+1699) ja Tele2 (+696), vahendasid ERRi uudised.
Tänavuse aasta lõikes on numbriliikuvusest võitnud enim Elisa, kellele on lisandunud 17 523 klienti, EMT on samas suurusjärgus (-17 725) kliente kaotanud.  
Hea teada
Liikunud numbrite arv kajastab reaalsete tava- ja mobiiltelefoninumbrite üleminekut ühe sideettevõtte juurest teise juurde. Liikunud numbrite arvul puudub otsene seos sideettevõttega liitunud või sealt lahkunud klientide üldarvuga, sest ühel kliendil võib olla mitu numbrit, samas aga üks liitumisleping.
Lisaks ei kajasta numbriliikuvuse statistika vähimalgi määral kõnekaartide kasutusest ega uute liitumislepingute sõlmimisest ning vanade lõpetamisest tulenevaid muudatusi sideettevõtete klientide üldarvus.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja.
Uudised
  • 27.07.26, 08:45
Paisuv parkimisvajadus võib tekitada 2-toaliste korterite defitsiidi
Leiamaakler.ee asutaja Fred Pedersen tegi põhjaliku analüüsi.
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
Kodulaenuvõtjaile on saabunud uus normaalsus
Uudised
  • 27.07.26, 11:09
Kodulaenuvõtjaile on saabunud uus normaalsus
Uus Maa kutseline hindaja ja analüüsiekspert Mihkel Eliste.
Uudised
  • 29.07.26, 06:30
Kohalikud ehituspiirangud väänavad turgu ja pressivad kinnisvara hinda üles
See on juba poliitiline küsimus. Tagajärjed maksab kinni lõpptarbija
Hooneid muudkui kerkib.
Uudised
  • 21.07.26, 11:18
Tartu uusarenduste pakkumine paisub, arendajate hinnasoovid on turust kaugel ees
Erinevalt Tallinnast pole Tartu linnas uusarenduste jaoks enam kuigi palju ruumi
Taavi Soorm, Kristjan-Thor Vähi ja Ingvar Allekand vaatasid olukorrale ning perspektiivile otsa igaüks omal moel. Moderaatorina ohjas vestlust Aigar Vaigu.
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita
Sarikapärgi saab Riias mahasaagida rohkem, kui Tallinnas.
Uudised
  • 24.07.26, 09:45
Invego Läti arenduste müük paisus 130%
Arendusfookus on lahkunud Lätisse
Riia ärimaastik areneb kiiresti ning Grīziņdārzs on kujunemas üheks neist paikadest, kus ajalooline linnamiljöö ja kaasaegne ettevõtluskeskkond kohtuvad loomulikul viisil.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele