• 27.11.11, 16:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Annus koostas Eesti kinnisvaralolluste TOPi

Ehitusettevõtja Toomas Annuse koostatud Eesti rumalaimate kinnisvaratehingute edetabeli võitis Viktor Levada, kes ostis 600 miljoni krooniga Tallinnas Olümpia hotelli vastaskrundi.
Teisel kohal on Marcel Vichmann, kes ostis riigilt umbes 400 miljoni krooniga Tallinnas Rävala Maja, vahendas Postimees Annuse koostatud edetabelit.
Kolmandal kohal on Annus ise ehk tema kontrollitava kinnisvaraarendusfirma E.L.L. poolt Tallinnas Lasnamäel 400 miljoni krooniga ostetud krunt.Neljandal kohal on Arco Vara, kes ostis 250 miljoni krooniga Tallinnas Kadriorus nn Tivoli-krundi.
Viiendal kohal on Urmas Sõõrumaa, kes ostis 200 miljoni krooniga Tallinnas poole Vaibaparadiisi kinnistust.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele