Arco Vara kolmanda kvartali kahjum 12kordistus aastaga ja ulatus 36 sendini aktsia kohta, teatas ettevõte börsile.
Kahjum kasvas 0,1 miljonilt eurolt 1,7 miljonile. Käive kasvas 34,5 protsenti, 7,8 miljonile eurole.
Kõigi üksuste tulemused halvenesid. Teenindusdivisjoni 0,1 miljoni eurone ärikasum kahanes III kvartalis aastaga nullkasumiks. Arendusdivisjoni ärikasum vähenes 0,5 miljonilt eurolt 0,4 miljonile eurole. Ehitusdivisjoni 0,1 miljoni eurosest ärikasumist sai 1,4 miljoni eurone ärikahjum.
2011. aasta üheksa kuuga sõlmiti uusi ehituslepinguid 7,9 mln euro väärtuses. Ehituslepingute järelejäänud maht on 2011. aasta III kvartali lõpu seisuga 8,6 mln eurot võrreldes 2010. aasta III kvartali lõpu 6,3 mln euroga. 2011. aasta III kvartali lõpu seisuga on suuremateks käimasolevateks ehitusprojektideks Loksa linna vee- ja kanalisatsioonitorustike projekteerimis-ehitustööd jäägiga 3,3 mln eurot, Tallinn-Muuga vee ja kanalisatsiooni trassid ja rajatised jäägiga 1,8 mln eurot ning vee- ja kanalisatsioonitorustike projekteerimis-ehitustööd Jõgeva ja Puurmani valdades jäägiga 1,9 mln eurot.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 07.08.26, 08:00
Korteriühistute valus dilemma: kokkuhoid või kulude edasilükkamine?
Millest koosneb hoone pikaajaline remondikava? Mida tuleb laenu võtmisel võrrelda? Mida märkab kogenud haldur? Millest koosneb tark kokkuhoid?
3
Uudised
  • 06.08.26, 14:06
Eksperdid: kinnisvarainvesteering ja flippimine pakuvad võimalusi, aga ära armu sellesse
4
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda
5
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
6
Uudised
  • 07.08.26, 06:30
Turul uputab uutest korteritest: arendajad hindu langetama ei kibele

Viimased uudised

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele