30. november 2011

Tampere: käive on kõige tähtsam

Vaatamata ettevõtte 12kordistunud kahjumile leidis Arco Vara juhatuse esimees Lembit Tampere, et olulisem on käibe säilimine.

„Kõige tähtsam, et käive on üleval ja kahjum on selgelt erakorralist laadi,“ kommenteeris Tampere Arco Vara kolmanda kvartali kahjumit, mis 12kordistus aastaga.

Ta lisas, et konsortsiumipartneri pankrot ja peatöövõtja pankrot on Arco Varale kaasa toonud erakordselt suure kahjumi ehitussektoris. „Kui me vaatame ehitussektorit üldisemalt, siis tänavu ei ole seal küll keegi häid tulemusi andnud.“

„Mis puudutab meie muud tegevust – arendust ja teenindust – teeninduses on käive üleval ja on üle mitme aasta kasumis ja arendus on samuti korralikku käivet tegemas. Lisaks, siis kolme kuu tulemustele on eelmine nädal avaldatud suuremahuline korteritehingu lõpuleviimine Sofias,“ sõnas ta.

„Selgelt on mahud üleval, käive võrreldes eelmise aastaga on ju kordades kasvanud. See on rõõmustav, kuid mis ei rõõmusta on suur ühekordne kahjum, mis on tulnud pankrottidest, mis ei ole meie enda tekitatud kahjum,“ rääkis ta tulemustest.

Tulevikust rääkides ütles Tampere, et konsortsiumipartneri pankrot ja peatöövõtja pankrot on sellised asjad, mille kordumist on raske normaalseks pidada. „Normaalse tegevuse jätkudes on väljavaade positiivne,“ lisas ta.

Küsimust võimaliku aktsiaemissiooni kohta ei soovinud Tampere kommenteerida.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474