• 02.12.11, 07:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

25 Eesti edukamat firmat

Eile õhtul avalikustas Äripäev Eesti edukamate ettevõtete TOP 100.
Pingerivi on koostatud eelmise aasta majandustulemuste põhjal ning tänase Äripäeva vahel ilmunud mahukas eriväljaandes on kümneid edetabeleid, mis näitavad, millistel Eesti firmadel läks eelmisel aastal hästi.
Eesti edukate ettevõtete TOP 25 on alljärgnev:
1. PKC Eesti2. Skinest Rail3. Vopak E.O.S.4. Stora Enso Eesti5. Hendaya Invest6. Astlanda Ehitus7. Silvano Fashion Group8. Vesta Terminal Tallinn9. O-I Production Estonia10. Ericsson Eesti11. Norma12. Henkel Makroflex13. Lemeks14. DBT15. Spacecom16. Ensto Ensek17. Horizon Tselluloosi ja Paber18. Eesti Energia19. Top Connect20. Tallinna Küte21. Fortum Tartu22. Kodumaja23. Toftan24. Riigimetsa Majandamise Keskus25. Estonian Cell

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2
Uudised
  • 09.01.26, 12:31
Uus Maa värske juht ennustab aastat 2026 ja näitab, millised kinnisvarabürood on võitjad
3
Uudised
  • 08.01.26, 13:23
Jaanus Laugus pani Uus Maa juhi ameti maha. Ametisse astus uus juht
Argo Pillessoni sõnul on tema eesmärk järgmise 5 aastaga ettevõtte käive kahekordistada
4
Uudised
  • 09.01.26, 11:46
Arendaja optimismi jahutab panga kainestav kommentaar
Arendaja närvideproov ja ostja rõõm
5
Suur lugu
  • 07.01.26, 13:52
Lohkulangemine ehk tõehetk eluasemeturul laieneb. Maksuküüru kadu päästab olukorra? Vaevalt
6
TOP
  • 12.11.25, 09:55
Kinnisvarafirmade TOPi üks uuenduslikumaid sihib ärilinnakuid ja puitmaju. Tal on karm prognoos
Neutra Capitali omanik ja juht nimetab 3 edutegurit, teeb 4 prognoosi ja näitab ära 4 eesootavat väljakutset. See puudutab tervet kinnisvaravaldkonda!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele