• 28.12.11, 17:44
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Läti tõstab kütuseaktsiisi

Läti valitsus kiitis eile heaks riikliku kütusereservi säilitamise, mis viib aktsiisi tõusu tõttu uuel aastal ka kütusehinna tõusuni, kirjutas portaal rus.db.lv.
Bensiiniliiter kallineb uuest aastast 1,6 santiimi (1,1 eurosenti), diislikütus odavneb umbes 0,2 santiimi (0,1 eurosenti).
Kütuseaktsiis tõuseb riikliku reservi säilitamise kulude katteks. Kütusemüüjad maksavad uut maksu esmakordselt veebruaris ja seda arvestatakse jaanuari kütusekäibelt.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele