30. detsember 2011

G4S: 2012 on päästerõngaks enda töö ja ettevõtlikkus

ASi G4S juhatuse esimehe Andrus Ossipi sõnul on järgmisel aastal päästerõngaks vaid oma töö ja ettevõtlikkus.

"Valgel hobusel printse ei ole kusagilt Eesti majandust päästma tulemas, ei olnud neid isegi Lõuna-Euroopa majandusmuinasjuttudes. Päästerõngas on vaid oma töö ja ettevõtlikkus," ütles Ossip. "Seepärast soovin ja loodan, et ka mujal maailmas üle jõu elamine Eesti eeskujul lõpeb."

Eesti ettevõtjatel soovitab ta jätkuvalt keskenduda tootlikkuse suurendamisele ja otsida innovatiivseid lahendusi efektiivsuse tagamiseks.

"Praeguste majandusprognooside valguses ei saa 2012 tulla märkimisväärselt parem kui 2011 ning seepärast tuleb Eesti ettevõtjal olla tulevikku kavandades mõõdukalt ettevaatlik," arvas Ossip.

Turvafirma juht kiitis valitsuse majandusotsuseid, mis on tänavuse aasta tulemustele positiivset mõju avaldanud. Väikese ja avatud majanduskeskkonnana on Eesti tema sõnul jätkuvalt väga kergesti mõjutatav välistest ohtudest, mistõttu peab riik valitud suunda kindlalt edasi hoidma.

Eesti turvaturg jäi tema sõnul sel aastal enam-vähem mullusele tasemele. "Uuelt aastalt ootan stabiliseerumise kindlustumist või paariprotsendilist kasvu," lisas ta.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474