TeliaSonera Soome lairiba äriüksust juhtivalt Valdur Laidilt võtab Elionis 1. veebruaril juhiohjad üle ettevõtte senine turundusüksuse juht Arti Ots.
Arti Ots on Elionis töötanud alates 2001. aastast, olles alates 2004. aastast juhatuse liige ning juhtides turundusüksust, mis vastutab ärijuhtimise, kliendikogemuse, turunduse, kommunikatsiooni ja e-kanalite eest, teatas Elion.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.