Õigusabikulude kindlustusselts D.A.S. kasvatas eelmise aastal oma kindlustusportfelli Eestis üle 80% ligikaudu 1,09 miljoni euroni.
D.A.S.i varad ulatusid ligikaudu 2,91 miljoni euroni, teatas selts.
D.A.S. Õigusabikulude Kindlustus kogus eelmisel aastal kindlustusmakseid rohkem kui 823 000 eurot, mis on ligi 85% enam kui aasta varem. Kui 2010. aasta 4. kvartali lõpus oli ettevõtte kindlustusportfell 594 000 eurot, siis eelmise aasta lõpuks oli portfelli maht kasvanud 83%, 1 087 000 euroni. Kahjukäsitluseks kulus 12 kuuga ühtekokku üle 85 000 euro. Seltsile esitati nelja kvartali jooksul ligi 600 kahjunõuet. Lahendamisel olevate juhtumite arv ulatus detsembri lõpus 185ni ning kliente nõustati mullu õigusalastes rohkem kui 2000 korral.
D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse ASi juhatuse liikme Maiko Kalveti sõnul vajasid kliendid eelmisel aastal kõige enam abi sõidukite ostu-müügiga seotud vaidluste lahendamisel. “Teisele kohale jõudsid kahjujuhtumite struktuuris taas töövaidlused, mis üle-eelmisel aastal näitasid väga selget langustrendi,” lausus Kalvet. “Esikolmiku lõpetasid erimeelsused side-ettevõtetega, olgu siis põhjuseks igakuised arved või järelmaksuga seotud küsimused.”

Hetkel kuum

Rahkrabin kasvas
TOP
  • 21.08.26, 11:57
Arendajate palga TOP: vaata kui palju keegi aastal 2025 maksis
Ülevaatlikust tabelist selguvad kõnekad pingeread. Lisaks vaata, kelle juurde töötajad läksid ja kelle juurest lahkusid
Siin laiub potentsiaal. Ees Talsinki visuaal ja taamal Tallinna Sadama arendatav ala.   Vasakule, kaadrist välja jääb investoreid paelunud Tallinna Linnahall. Eesolevasse hoonesse plaanib ankruüürnik asuda aastal 2028
Uudised
  • 18.08.26, 10:59
Magus diil: Sõõrumaa sai Talsinki kvartalisse toeka kaasomaniku
Vana tehasehoone asemele tuleb 20 000 ruutmeetrit uut pinda.
Uudised
  • 19.08.26, 11:41
Piilmannid käivitavad Telliskivis 70-miljonise ehituse. Linnar Viiki näitusepind pannakse telki
Ärilinnaku rekonstrueeritava M-hoone arhitektuurse lahenduse autorid on Kadarik Tüür Arhitektid ja Salto Arhitektid koostöös VÄLI Arhitektidega
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Uudised
  • 24.08.26, 11:17
Talsinki kvartalisse kerkib uus Sokos hotell
Favorte REIF juhataja Hendri Hinno.
Uudised
  • 19.08.26, 11:01
Stock-office - kellele seda küll on vaja? 3 levinud müüti
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.
Börsiuudised
  • 19.08.26, 11:16
Tallinna suure linnaosa arendaja hakkab uut juhti otsima
Raharakett? Värskelt valminud bürookompleksi The Park Kraków kogu üüritav pind on suurem kui 3 jalgpalliväljakut.
Uudised
  • 24.08.26, 06:30
Summus paisutas käivet ja kasumit, kullaauguks on Poola
Tegelikult on peale Poola Eesti investoritele veel teinegi võimalus
Tallinna Linnavalitsuse poolt kehtestatud detailplaneeringu kohaselt võib Liivalaia tn 24 kinnistu ostja ehitada sealsele alale ühe kaasaegse kõrghoone.
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele