Kreeka pealinnas Ateenas plahvatas administratiivreformide ministeeriumi ees isevalmistatud pomm, mis põhjustas küll purustusi, kuid kannatanutest teateid ei ole.
Plahvatuse tagajärjel purunesid ministeeriumihoone aknad ning töölauad ja arvutid said kahjustada. Lisaks hävis plahvatuses auto, vahendas
ERR Reutersit.
"Kuna ei olnud hoiatuskõnet, oli kellegi vigastada saamise oht suur, sest hoone asub kesklinnas," ütles kohalik politseinik.
Pomm oli tehtud vähemalt viie gaasikanistriga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Reformide ministeeriumi ülesanne on kärpida 150 000 avaliku sektori töökohta aastaks 2015.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.