Argentina kongressi senat hääletab täna president Cristina Fernandeze otsuse poolt riigistada naftakompanii YPF.
Parlamendi alamkojas peaks küsimus arutamisele jõudma järgmisel nädalal, vahendasid ERR Uudised.
Pealinnas Buenos Aireses kogunes kongressi hoone juurde hulk vasakpoolseid meeleavaldajaid, et näidata oma toetust presidendi otsusele ning nõuda kogu Argentina naftatööstuse natsionaliseerimist.
Presidendi eelmisel nädalal langetatud otsus võtta riigi kontrolli alla 51 protsenti Hispaania firmale Repsol kuulunud naftakompaniist kutsus esile pahameele välisinvestorite ning Argentina kaubanduspartnerite seas, ent suur osa argentiinlastest tervitas otsust.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele