• 26.04.12, 17:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Exxon Mobili kasum vähenes 11%

Exxon Mobil koges esimeses kvartalis suurimat toodangu langust alates 2008. aastast, mis tõi kaasa kvartalikasumi 11 protsendise languse eelmise aastaga võrreldes, vahendas Boomberg.
Puhaskasum vähenes 10,65 miljardilt dollarilt 9,45 miljardile dollarile ehk aktsia kohta 2,14 dollarilt kahele dollarile. Analüütikud ootasid 2,08 dollarit kasumit aktsia kohta.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele