• 29.06.12, 17:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Starman kasvatas kasumit üle kahe korra

Koduste kommunikatsioonilahenduste pakkuja Starman kasvatas mullu oma müügitulu 1,1% 25,7 miljoni euroni ning investeeris arendustegevusse 5,1 miljonit eurot, mis on 17% rohkem kui aasta varem. Puhaskasumit teenis ettevõte üle 3 miljoni euro (2010. aastal oli kasum 1,3 miljonit eurot).
Suurim osa müügituludest, 37% tuli kaabeltelevisiooni teenustest. Internetiteenused moodustasid 29% müügituludest. Investeeringud suunati eeskätt uue kaabelvõrgu ehitusse, olemasoleva võrgu renoveerimisse ning uute seadmete soetamisse, näiteks avati uued võrgud Elvas, Järvakandis ning Orus.
Starmani juhatuse esimehe Peeter Kerni sõnul lõpetas ettevõte möödunud aastal kogu oma kaabelvõrgu digitaliseerimise. “Nüüdseks on kogu meie võrk kahesuunaline, mis võimaldab pakkuda kõikjal üle Eesti telepilti, internetti ning telefoniteenust,” lausus Kern. “Suurendasime internetiühenduse kiirust 150 megabitini sekundis, mis on Eesti kõige kiirem koduinternet.“
Starman on koduste kommunikatsioonilahenduste pakkuja, mille teenused jõuavad rohkem kui 560 000 koduni kõikjal üle Eesti. Ettevõte pakub televisiooni-, interneti- ja telefoniteenuseid ning edastab telepilti lisaks ka maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv vahendusel. Starman annab tööd rohkem kui 200-le inimesele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.10.25, 09:43
Liven kavatseb Haaberstisse 20-miljonilist arendust
2
Uudised
  • 09.10.25, 11:59
Sooman: Pool miljonit perekorteri eest Tallinnas – pole nagu loogikat
3
Suur lugu
  • 25.11.25, 06:30
Hooneteuputus keerab kinnisvaraturu pöörisesse. Unusta eluasemete hinnatõus!
See puudutab linnavõimu, arendajaid, arhitekte, ehitajaid. Turvavööd hoidke ligi.
4
Uudised
  • 15.10.25, 10:42
Maaklerid vingerdavad käibemaksu eest. Konkurent: see ajab lihtsalt närvi
5
Uudised
  • 10.10.25, 11:00
Eesti pank hoiatab kurjakuulutavate arengute eest: riskid ärikinnisvaras kuhjuvad
6
Uudised
  • 13.10.25, 13:30
Kinnisvaraarendaja ja planeerimisameti juht tegid otseetris kokkuleppe
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele