Eesti Loto nõukogu kinnitas hanke tulemusena ettevõttele uue üüripinna otsijaks Arco Vara Kinnisvarabüroo ASi.
Riigi Kinnisvara AS korraldas Eesti Lotole sobiva üüripinna pakkuja leidmiseks hanke, mille järgi osutus parimaks Arco Vara Kinnisvarabüroo AS, teatas Eesti Loto.
„Uue AS Eesti Loto vajadustele vastava  üüripinna asukoht peab olema kesklinnas, suuruseks umbes 1000 m2,” kommenteeris Andrus Viks Arco Vara Kinnisvarabüroost. „Kuulutame lähiajal välja ka täpsustatud andmetega avaliku konkursi.”
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele