• 21.08.12, 20:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kinnisvarareklaam Hispaanias: ära tee seda autos, rendi korter

Hispaania suurim kinnisvarafirmaportaal idealista.com kutsub noori üles rentima oma korter, vastandades seda reklaamis kirglikele autokohtingutele.
Hispaanias on koduomanike hulk elanikkonnast protsentuaalselt kõige suurem euroalal pärast Eestit ja Slovakkiat, suurem isegi USAst, alustab sellekohast artiklit CBS News. Kuid 25 miljonist kodust on pea kolm miljonit vakantsed. Ning kuna riigi majanduses pole seis kiita, proovib Hispaania valitsus panna rohkem inimesi omale eluaset üürima.
Enamikul hispaanlastest on pangalaenu raske saada, pealegi küündib töötute hulk veerandini elanikkonnast. Samas usutakse, et korterite-majade üüriturg kasvab 2015. aastaks 25 protsendi võrra.

Artikkel jätkub pärast reklaami

See sunnibki kinnisvarafirmasid olema klientide leidmiseks loomingulised. Hispaania suurim kinnisvaraportaal idealista.com mõjutab noori reklaamiga, kus fotoseerias näidatakse kirglikke kohtinguid autos. Vanemate juures elamise asemel võiks ju üürida korteri, kasvõi kamba peale, kõlab reklaami mõte.
Kas teile meeldivad sellised reklaamid või mitte, aga see on kapitalism, ja töötab, kirjutas CBS News.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele