Nokia aktsia tõusis eile New Yorgi börsil 11%, kuna tehnoloogiauudiste portaali The Verge sõnul plaanib Soome telefonitootja avalikustada septembris kaks uut Windows Phone 8 nutitelefoni.
Nokia ja Microsoft korraldavad 5. septembril ühise ürituse, kus tutvustatakse kahte uut nutitelefoni, mis kuuluvad Nokia Lumi portfelli ning millede praegune koodnimetus on "Arrow" ja "Phi".
Phid peetakse tipptooteks, mis asendaks Lumia 800 ja 900 mudelid. Väidetavalt on seadmel polükarbonaatkorpus ja suur kumer ekraan. Arrow on odavama hinna ja lihtsamate omadustega Windows Phone 8 seade. Mõlemaid telefone hakatakse müüma AT&Ts.
Eile tõusis Nokia aktsia New Yorgi börsil 11%, 3,20 dollarini. Helsingi börsil on täna Nokia aktsia tõusnud 3%, 2,46 euroni.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?