• 30.08.12, 16:07
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jaano Inno: Starman oli seitse aastat väljakutseid

Septembri lõpus lahkub Starmanist juhatuse liige, teenindus- ja müügidirektor Jaano Inno. Väidetavalt on lahkumise põhjus isiklikku laadi.
Inno, kes on üles ehitanud tugeva ja hea sisekliimaga müügiorganisatsiooni, ütleb, et iga ettevõtte ja inimese arengus on eri etapid.
"Starmanile pühendatud seitsme aastaga olen väga palju kogenud, õppinud ja koos firmaga saavutanud. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus vajan eneseteostuseks ja kogemuse efektiivseks rakendamiseks uut väljundit," tunnistab Inno ja lisab, et oli lahkumist juba mõnda aega ette valmistanud.
Intervjuud Innoga tema lahkumise tagamaadest loe Äripäeva müügiveebist BestSales.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 11:00
Liftid viiekorruselistes majades ja naabruskondlik lähenemine: Tallinn otsib kortermajade renoveerimisel uusi lahendusi
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele