Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Võrdse kohtlemise printsiip tõstab naiste elukindlustuse hinda
Naiste jaoks muutub elukindlustus aasta lõpus praegusest kallimaks, kuna kindlustusseltsid ei tohi enam elu- ja õnnetusjuhtumi riske soopõhiselt hinnata.
Kui seni on naised pikema eluea, parema tervise ja väiksema riskikäitumise tõttu elukindlustuse eest vähem maksnud kui mehed, siis õige pea see muutub, vahendavad ERRi uudised Aktuaalset kaamerat.
Mulluse Euroopa kohtu otsusega peavad kindlustusfirmad alates 21. detsembrist nii naistele kui ka meestele sama tariifi alusel elukindlustust müüma.
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.