USA mobiilsideteenuste osutaja AT&T teatel tegi iPhone 5 nädalavahetusel eeltellimustega müügirekordi. Tegu on seni kõige kiiremini müüva iPhone'iga.
Reede ja kahe nädalavahetuse päeva peale tellisid AT&T kliendid uut Apple'i nutitelefoni ajaloo kiireimas tempos, vahendab Reuters AT&T avalikustatud pressiteadet. Müüginumbreid firma ei öelnud.
AT&T sõnul on iPhone 5 jätkuvalt eeltellimiseks saadaval ning telefon ise jõuab müüki 21. septembril.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.