Atria Balticu tegevdirektori Olle Hormi kinnitusel toetab ta inimesena arstide palgatõusu, ent see on samas kahe otsaga küsimus.
"Kui tõmmata paralleele äriettevõttega, siis on suhteliselt võimatu tõsta palka ühel tegevusel ja teistel mitte. Ehk siis – kui arstidel tõstetakse, siis tuleb õpetajatel tõsta, kui õpetajatel tõstetakse, siis tuleb tõsta, kui politseinikel tõstetakse, siis tuleb tõsta palka riigiametnikel," sõnas Horm.
Teisalt tõdes ta, et inimesena toetab arstide palgatõusu. "Kui olen ükskord vana ja haige, siis tahaks, et keegi mind raviks. Teisest küljest – kui riik peaks ette võtma massiivse palgatõusu laine, siis varsti oleme nagu Hispaania või Kreeka, kes ei suuda oma võlgu maksta," leidis Horm.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pärnu kinnisvaraturg näitab taas kasvumärke – tehingute arv on suurenenud ning lähiaastatel jõuab turule mitu uut arendusprojekti. Euribori stabiliseerumine on ostjate huvi elavdanud, kuid samal ajal on kasvanud ka nende ootused. Kui varem mängis otsuse tegemisel olulist rolli eelkõige ruutmeetri hind, siis nüüd hinnatakse üha enam kodu funktsionaalsust, elukeskkonna kvaliteeti ja asukohta. Traditsiooniliselt hinnatud rannarajooni kõrval kogub tähelepanu ka kiiresti arenev jõeäärne piirkond.
Hetkel kuum
Tegelikult on peale Poola Eesti investoritele veel teinegi võimalus