• 25.09.12, 00:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

S&P 500 kolmandat päeva languses

USA turud lõpetasid esmaspäeva punases, kui investorid püsisid murelikud seoses eurotsooni võlakriisiga, vahendas finantsuudisteagentuur CNBC.
Dow Jones 13559    -20    -0,15%
Nasdaq 3161    -19    -0,60%
S&P 500 1457   -3    -0,22%

Artikkel jätkub pärast reklaami

UnitedHealthi aktsia tegi täna Dow Jonesi tööstuslikus keskmises debüüdi ning lõpetas päeva -0,36%, 55,98 dollari peal. Tervisekindlustuse ettevõte UnitedHealth asendas indeksis Kraft Foodsi, millest saab kaks ettevõtet: Kraft Foods Group ja Mondelez International. Kraft Foodsi aktsia hind langes täna 0,35%, 41,63 dollari peale.
Apple’i aktsia hind langes 1,33%, 690,79 dollari peale, kui  Foxconn Technology, mis paneb kokku iPhone ja teeb maailma kõvematele elektroonika kauplustele komponente, sulges Hiinas tehase. Sulgemise põhjuseks oli nädalavahetusel toimunud rahutused, millest võttis osa ligikaudu 2000 töötajat. Tehas võib jääda suletuks kuni 2 või 3 päeva politsei uurimistegevuse jaoks.
Google’i aktsia hind tõusis 2,1%, 749,38 dollari peale, kõrgeimale tasemele, millel seni oldud. Google’i aktsia on paremuselt neljas Nasdaqi 100 käesoleval kvartalil.
Facebooki aktsia hind langes 9,06%,  20,79 dollari peale, kui Barron's ütles, et sotsiaalvõrgustiku aktsia hind on ikka veel ülehinnatud ja peaks olema väärt 15 dollarit.
Delli aktsia hind langes 1,98%, 10,16 dollari peale ja Hewlett-Packardi aktsia hind -2,16%, 17,21 dollari peale, kui Evercore alandas mõlema ettevõtte aktsia hinnasihti, vastavalt 14 dollari pealt 12 dollari peale ja 19 dollarilt 18 dollari peale.
Questcor Pharmaceuticalsi aktsia hind kukkus 36,67%, 19,08 dollari peale, kui ettevõte teatas, et USA valitsus on võtnud firma uurimise alla, seoses reklaami praktiseerimisega.
Lennar teatas ootusi ületavatest kasuminumbritest ja teatas, et tellimuste hulk tõusis kuuendat järjestikust kvartalit. Olenemata sellest langes aktsia hind üleüldise turul valitseva meeleoluga 1,47%, 36,96 dollari peale.
Nafta hind lõpetas USA kauplemispäeva -1,07%, 91,91 dollari peal barreli kohta ja kulla hind -0,61%, 1767,2 dollari peale untsi kohta.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
2
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
3
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
4
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 05.12.25, 12:38
Ülemistest hakkab kujunema eraldi linnaosa

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele