Peamiselt Soomes, Rootsis ja Norras valgusreklaamilahendusi pakkuv Imagon OY laiendas oma tootmist Eestis, võttes Tallinnas Mustamäel kasutusele 2000-ruutmeetrise tootmispinna.
"Tootmise laiendamise kasuks Eestis rääkisid soodsad tööjõu ning tehnilised kulud, samuti näiteks Kesk- või Põhja-Soomest märksa parem logistiline asukoht,” ütles tehase sisseadmist nõustavad 1Partner Kinnisvara konsultant Juha Ajakainen.
Ajakaineni sõnul on välisfirmade huvi Eestis tootmise vastu aastaga kahekordistunud. “Praegu on järjekorras rida metalli-, plasti- ja toiduainetööstusega seotud Soome ettevõtteid, mis otsivad Tallinnasse või selle lähiümbrusesse tootmispinda. Välismaa ettevõtted ootavad kaasaegset lahendust ega ole esialgu valmis pikka rendilepingut sõlmima, soovides enne näha, kuidas tootmine Eestis läheb,” ütles Ajakainen ja lisas, et sobivaid pindasid on tegelikult nõudlusest märksa vähem saada.
1988. aastal Soome pereettevõttena asutatud Imagon OY käive oli 2011. aastal 9,5 miljonit eurot.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
2
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
3
Uudised
  • 04.12.11, 14:02
Isamaalaste abil miljonäriks
4
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
5
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
6
Uudised
  • 22.06.26, 06:30
Välisresidentidest korteriostjate enamik on väljastpoolt Euroopa Liitu
Vaata, kuidas on korterihuvilistest välisresidentide struktuur muutnud 6 aastaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele