• 22.10.12, 11:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nokia küsib USAs oma uue lipulaeva eest konkurentidest vähem

Nokia uue lipulaeva Lumia 920 hind USAs on koos kaheaastase AT&T lepinguga 149,99 dollarit, jääb alla kõige uuemale iPhone'ile ja Samsung Galaxy SIII-le.
Septembris esitletud Nokia uus Lumia 920 jõuab poelettidele järgmisel kuul ning telefoni hinnaks Best Buy eeltellimuses on 149,99 dollarit (114 eurot) ning ilma lepinguta 599,99 dollarit (460 eurot), kirjutas Wall Street Journal.
Uus seade on odavam kui kõige taskukohasem iPhone 5, mille 16gigabaidine versioon maksab 199,99 dollarit (152 eurot) koos kaheaastase lepinguga. See on samuti odavam kui Samsung Galaxy SIII, mille hind kahe aastase AT&T lepinguga on 199,99 dollarit. 
Wall Street Journal ei kirjuta, kui palju võiks telefon Euroopas maksta, kuid mõni nädal pärast Lumia 920 esitlust septembris teatas uudisteagentuur Reuters, et uue telefoni hinnaks Rootsis saab umbes 669 eurot ning Itaalias 599 eurot.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Nokia aktsia kukkus reedel New Yorgi börsil üle 2% 2,74 dollarini.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Enimloetud

1
Uudised
  • 05.12.25, 11:33
Efteni juht tegi ülevaate kõige riskantsematest võlakirjadest. "Võlakirjainvestor peabki ainult riskidele keskenduma"
Vaata, mis on ohukoht aastal 2026
2
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
3
Uudised
  • 05.12.25, 10:31
2 galeriid: Scandium pani Mustamäe megaarenduse 15-miljonilisele hoonele nurgakivi
Vaata, mis seal toimus ja mis sinna tuleb!
4
Uudised
  • 05.12.25, 11:37
Maa- ja ruumiameti peadirektor: äkki ei pea praeguses julgeolekuolukorras reeglid nii paindumatud olema?
5
Uudised
  • 05.12.25, 11:27
Kriisiuuringute keskuse juht kritiseerib aeglast varjendite ehitust: me elame nagu Monacos
6
Uudised
  • 04.12.25, 11:04
Kas kinnisvaraprognoosid tänavuse kohta pidasid paika?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele