Tarbijakaitseameti juhi Andres Sooniste sõnul jäävad elektrilepingute keerulised tingimused tarbijatele tihtipeale segaseks.
"See on koht, kus jääb tõsiselt vajaka ning on palju arenguruumi," rääkis Sooniste täna ajakirjanikele, vahendab ERR.
Samuti kinnitas ta, et lepingute muutmise tingimused on liiga üldised ja ebaselged.
Majandusministeeriumi asekantsler Ando Leppiman märkis, et praegu on kätte jõudnud aeg, kui tasuks hakata valikut tegema. "Veel kuu aega tagasi oli ainult kaks ettevõtet oma hinnad avaldanud ning siis oli mõtet oodata," lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.