Riik kulutab avatud elektrituru teavituskampaaniale kokku umbkaudu 300 000 eurot.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeriumi avalike suhete nõunik Rasmus Ruuda ütles tänasel pressikonverentsil, et täpsemad numbrid lüüakse kokku uue aasta algul, kuid suurusjärk jääb umbes 300 000 euro kanti, vahendab delfi.
Suvel oli kõige suuremaks kulutuseks otsepostituskampaania, mis läks maksma 40 000 eurot.
Novembris alanud reklaamikampaania läheb Ruuda sõnul maksma 90 000 eurot. Teavituskampaania hõlmab tele- ja raadioklippe, veebibännereid, välireklaami, eriväljaandeid ajalehtedes ning otseposti. Aktiivne kampaania vältab detsembri teise nädalani.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.