Kuigi Dow Jonesi indeks langes täna hommikul rohkem kui 300 punkti võrra, tõusis relvatootmissektor jõudsalt, vahendas Los Angeles Times.
Relvatootja Smith & Wesson Holding tõusis täna New Yorgi aja järgi kella 15:02 seisuga (Eestis kell 22:02) 8,67%, aktsiahinnani 10,28 dollarit, mis on peaaegu kaks korda rohkem kui aasta alguses.
Sturm, Ruger & Co tõusis samal ajal 7,26%, aktsiahinnani 47,87 dollarit, mis on ligi 40%-line tõus võrreldes jaanuariga.
Barack Obama presidendina jätkamine peaks ootuste kohaselt jõudsalt relvamüüki suurendama, sest ühe presidendidebati ajal oli ta öelnud, et on uuesti valmis arutama tsiviilisikute ründerelvade ostu aegumise keeldu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Benchmark Researchi andmetel tõusis oktoobris FBI poolt läbi viidud potentsiaalsete relvaostjate taustauuringute arv 18,4%, mida loetakse peamiseks indikaatoriks relvamüügi puhul tulevikus.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.