Naftakompanii suutis uue leiuga peaaegu kahekordistada oma senise gaasikoguse Trinidadi lähistel asuvalt Savonette'i väljalt, vahendas finantsuudisteagentuur Bloomberg.
BP avastas 1 triljon kuupjalga (28,3 miljardit kuupmeetrit) Trinidadi ranniku lähistelt. Ettevõtte teatel saadakse praegu Savonette'i neljanda puuraugu kaudu 225 miljonit standardkuupjalga päevas. BP teatel tahetakse järgneva 18 kuu jooksul lisada töösse veel kaks puurauku.
Naftakompanii teatel on tegemist BP-i suurima leiuga Trinidadi ja Tobago lähistelt pärast 2005. aastat.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Viimased uudised

Uudised
  • 31.07.26, 06:30
EfTEN rühib eesmärkide poole. Fond paisutas kasumit, portfelli ja üüritulu
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/varjamatult-uhke-viljar-arakas-konkurentidele-utlen-et-tehke-jarele-voi-makske-kinni
Uudised
  • 31.07.26, 06:00
Iraani sõda toob intressimäärade tõusu
2 põhjust, miks Euroopa Keskpank viimati jättis intressid tõstmata
Uudised
  • 30.07.26, 14:14
Korterimüügi 5 olulist komistuskivi - neid ostja märkab
Uudised
  • 30.07.26, 13:45
Eesti investoritele toetuv Leedu kinnisvarahaldaja laienes Kesk-Euroopasse
Uudised
  • 30.07.26, 10:38
Liveni II kvartal tõi kahjumi, ent ettevaade on optimistlik
uvel portfelli lisandunud projektid hakkavad ettevõtte hinnangul toetama eelkõige 2028. ja 2029. aasta majandustulemusi.
Uudised
  • 30.07.26, 10:12
Arco Vara müüs padelikeskuse ja suunab raha elamuarendusse
Uudised
  • 30.07.26, 10:00
Arco Vara juht: pakkumine suureneb ja hinnad kasvavad
Arco Vara 2026. aasta esimese poolaasta müügitulu oli 4,32 miljonit eurot ning puhaskahjumiks kujunes 1,15 miljonit eurot.
Uudised
  • 30.07.26, 06:45
Euribor tõuseb. Kuidas pääseda kodulaenu kuumakse tõusust? 4 võimalust

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele