Homme Tallinna börsi lisanimekirjas kauplemist alustav Pro Kapital näitab enda juhatuse esimehe abil algul suurt avatust, andes mõista, et firma avalikustab järgmisel nädalal "planeeritud kahjumi".
AS Pro Kapital Grupp avaldab kolmanda kvartali tulemused 29. novembril 2012 enne kauplemise algust, teatas firma börsile.
"Ettevõte on hetkel mitme suure projekti arendusetapis ja märgitut arvestades teenib ettevõte planeeritult kahjumi," ütles avalduses firma juhatuse esimees Paolo Michelozzi.
Tema sõnul on praeguses projektide arendusetapis kahjum kinnisvaraarenduse valdkonnas tavaline. "Suurte arendusprojektide valmimine kestab mitmeid aastaid ja vajab ulatuslike investeeringute tegemist," lisas ta.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele