Eesti Panga president Ardo Hansson ostis maja, mis maksab umbes sada tema kuupalka, kirjutab Eesti Ekspress.
7. juunil astus endine Maailmapanga ökonomist Ardo Hansson ametisse Eesti Panga presidendina. Samal päeval vormistas ta koos abikaasa Triinu Tombakuga notari juures tehingu, millega soetas 850 000 euro eest uhke elamise Nõmmel Nurme tänaval. Kuuetoalise ja ligi 600ruutmeetrise maja müüjaks oli autoärimees Leho Siimsen.
See oli haruldane tehing Tallinna ja lähiümbruse uimasel eksklusiivsete villade turul. Üle 700 000 euro (ehk vanas rahas üle kümne miljoni krooni) maksvaid maju on pidevalt müügis 100-150 ja pakkumiste arv pigem kasvab, ostja leiab neist aastas aga alla kümne.
Siiski läks hiljuti veelgi kallim häärber kaubaks Pirital. Eesti ärihuvidega Venemaa ettevõtja ladus kõigest neljatoalise maja eest lauale 2,5 miljoni eurot. Võrdluseks: sama raha eest saaks praegu Lasnamäel 50 kahetoalist korterit.
Rikkad kurdavad, et häid krunte Tallinnas napib. Näiteks Kakumäel neid küll veel on, aga kuidas sa sõidad sametpintsakus oma sportautoga rajooni, kus on 300 000 eurosed “odavad” majad. See ei sobi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 22.06.26, 11:47
Liven rühib edasi ja ostab Berliinis järgmise kinnistu
Liveni Berliini projektide investeeringud on väärt priskeid miljoneid. Andero Laur vaatab tulevikku optimismiga
2
Saated
  • 22.06.26, 10:41
Maakler näeb Tallinna lähivallas investoritele head võimalust
3
Uudised
  • 04.12.11, 14:02
Isamaalaste abil miljonäriks
4
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
5
Saated
  • 19.06.26, 06:15
Eluasemeturule tuleb pindu juurde. Risto Vähi: suvila tähendus on muutunud
Eluasemeturu hoonefond paisub. Tervikturg elavneb, ent unustage laialdane hinnatõus, pigem ees paistab tühjade majade fenomen.
6
Uudised
  • 22.06.26, 06:30
Välisresidentidest korteriostjate enamik on väljastpoolt Euroopa Liitu
Vaata, kuidas on korterihuvilistest välisresidentide struktuur muutnud 6 aastaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele