Regionaalhaigla on vaidlustanud talle X-korpuse ehitamise tõttu esitatud euroraha tagasimakse nõude. Novembri lõpus oli asi Tallinna halduskohtus arutlusel.
Kohus teeb otsuse jaanuaris, kirjutab arstide väljaanne Meditsiiniuudised.
Aprillis tuli uudis, et arvestades rahandusministeeriumi auditis toodud ettepanekuid, nõutakse PERHilt osaliselt tagasi Euroopa Regionaalarengu Fondi finantseeritud projekti "SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla juurde-, ümberehitus" toetuse mitteabikõlbulike kuludena 1 030 131 eurot ja 44 senti. Raha oli seotud X-kopruse ehitamisega, mis avati kolm aastat tagasi.
Kohtus arutleti siiski juba vaid umbes 600 000 euro tagasimakse üle.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Haiglat esindav vandeadvokaat Kristina Uuetoa-Tepper rõhutas korduvalt, et ette heidetud rikkumisi haigla hinnangul pole olnud, sest tegutseti kas erakorralistel või ettenägematutel põhjustel.
Kohtus esindas ministeeriumeid kaheksa ja haiglat kaks inimest.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.