Eesti Post ostis konkurendilt välja massprintimisteenuseid pakkuva Eesti Elektronposti aktsiad.
Aktsiate väljaost Soome postifirmalt Itella oli Eesti Posti teatel vajalik, et ühendada kahe ettevõtte funktsioonid ning pakkuda klientidele mugavaid terviklahendusi. Eesti Elektronpostist moodustatakse Eesti Posti infologistika divisjoni printlahenduste osakond.
Eesti Posti teatel tehingute maksumust osapoolte kokkuleppel ei avalikustata.
„Kahe ettevõtte senine koostöö oli juba varem väga tihe, kuid ettevõtete ühendamine loob paremad võimalused teenuste kombineerimiseks. Näiteks, kui enne pidi klient tellima e-arvete lahendusi ja kandeteenuseid Eesti Postist ning printimisteenust Elektronpostist, siis nüüd saab kõik teenused ühest kohast,“ kommenteeris juhatuse liige Mait Sooaru.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Eesti Posti kontserni kuuluvad emaettevõttena AS Eesti Post ning tütarettevõtetena Eesti E-arvete Keskus OÜ, Leedus EP-24 UAB ja Unipakas UAB, Lätis Post24 SIA.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Lõviosa ehitusprojekti eelarvest ja kvaliteedist pannakse paika lähteülesannet koostades. Kui ehitaja sel hetkel koos tellija ja projekteerijatega laua taga ei istu, võib lõpphind kujuneda valusaks üllatuseks. Ehitusfirma Rand ja Tuulberg AS partnerlussuhete- ja müügijuht Kristjan Mardna räägib, kuidas ehitaja varajane kaasamine aitab vältida lisakulusid ja tagab, et unistused püsiksid kooskõlas reaalse eelarvega.