• 08.01.13, 08:18
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Aasta hinnamõjutajad olid elekter ja küte

Tarbijahinnaindeks tõusis 2012. aastal 2011. aasta keskmisega võrreldes 3,9%.
Statistikaameti arvutatud tarbijahinnaindeksi aastamuutuse suurim mõjutaja oli elektri, soojusenergia ja kütte 11,4% kallinemine, mis andis kogutõusust üle poole. Samuti mõjutas mootorikütuse 9% ning toidu ja mittealkohoolsete jookide 3,8% hinnatõus, mis lisasid kogutõusu veel viiendiku.
2012. aastal võrreldes eelmise aastaga olid postiteenused 39% ja munad 36% kallimad, kartul aga 42% odavam.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.02.26, 09:49
Fahle linnaku teekond tööstusvaremetest ihaldatud ärikvartaliks
Neutra Capitali juht Kenneth Karpov ja Fahle kvartali arengus olulist rolli mänginud arhitekt Margit Aule meenutavad, kuidas kulges Fahle linnaku uueks loomine.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele