Apple arendab Hiina ja teiste arenevate turgude jaoks odavamat iPhone'i, mida on oodata aasta teises pooles, ütlesid asjaga kursis inimesed.
Allikate sõnul tehakse kavandatav iPhone odavamatest materjalidest, kui praegused Apple'i telefonid. Lisaks võib odavamal iPhone'il olla plastikkorpus. Praegu ei ole teada telefoni teisi omadusi ega hinda, vahendas DigiTimes.
Apple on küll maailma üks suurimaid nutitelefonitootjaid, kuid arenevatel turgudel, kus sissetulekud väiksemad, on Samsungi odavamatel telefonidel suurem konkurentsieelis.
Apple teatab enda majandusaasta esimese kvartali tulemused 23. jaanuaril pärast USA turgude sulgemist.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Everaus Kinnisvara AS alustas 8. oktoobril ettevõtte võlakirjaprogrammi teise seeria avaliku pakkumisega. Pakkumise koguväärtus on kuni 3 miljonit eurot. Ühe võlakirja nimiväärtus on 1000 eurot ja võlakirjade lunastustähtpäev on 22. oktoober 2028. Võlakirjade fikseeritud intressimäär on 10% aastas ning intressimaksed on kvartaalsed. Märkimisperiood lõppeb 17. oktoobril.