Elion vastas Äripäeva infopäringule, et ettevõte analüüsib rikke põhjuseid ning teeb plaane sarnaste olukordade vältimiseks tulevikus.
Elion Ettevõtted ASi meediasuhete juht Ingrid Piirsalu teatas Äripäevale, et kui ettevõte on info eile õhtul alanud rikke kohta kokku saanud, selgitatakse asjaolusid.
"Analüüsime rikke põhjusi ja teeme plaane selleks, kuidas antud olukordi tulevikus vältida," teatas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.