Täna hommikuse seisuga saame öelda, et kõik rikkes olnud teenused peale hot.ee on taastunud, teatas Elion.
nutiTV, äri e-posti ja veebimajutuse teenused on taastunud. Äri e-posti meilid võivad aga tänase päeva jooksul ülekoormuse tõttu liikuda tavapärasest aeglasemalt.
Meedias mainitud ettevõtete Estonian Airi ja G4Si veebilehed on töökorras alates eile õhtul 22.00-st.
Hot.ee teenuse täpset kordasaamise kohta saame öelda nii palju, et loodame, et see taastub päeva jooksul või hiljemalt homme hommikuks, märkis ettevõte.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.